ALLOT
Allot Network Secure, ağları, uç noktaları ve kullanıcıları kötü amaçlı yazılımlardan ve uygunsuz ve istenmeyen içeriklerden koruyarak kapalı ağ güvenliği sağlar. URL filtreleme, kötü amaçlı yazılımdan koruma ve işinizi koruyan posta güvenliği için güvenli bir proxy web ağ geçidi olan Allot’un çözümü ağ tabanlıdır, bu nedenle cihaz performansı veya pil ömrü üzerinde bir etkisi yoktur. 

Ayrıca, müşteriler tüm cihazlar ve sorunsuz bakım için tek tip kurulum seçeneklerinden yararlanır.
Çalışanlarınızı koruyun ve işinizi koruyun
Allot Network Secure, yönetilen güvenlik hizmeti sağlayıcılarının, uygulamaları buluta geçiş yapan ve çalışanları giderek daha mobil hale gelen işletme müşterilerinin dijital deneyimini korumalarını sağlar. Allot’un ölçeklenebilir ve çok kiracılı çözümüyle, çevrimiçi tehditlerden ve ağ istismarından korunmaya ihtiyaç duyan milyonlarca küçük ve orta ölçekli işletme müşterisine Güvenlik Hizmeti sunabilirsiniz.
Esneklik, çok kullanıcılı platform, görünürlük, içgörü ve güvenlik sağlar
Allot Network Secure, çok sayıda işletme kullanıcısına Güvenlik hizmeti sunmak için ölçeklenebilir esnek bir platform sunar. Çok kullanıcılı mimarisi, işletme müşterileri için önceden tanımlanmış bir web güvenliği özellikleri seti sunmanın yanı sıra, KOBİ'lerin kendi web filtreleme, posta güvenliği ve kötü amaçlı yazılımdan koruma ayarlarını özelleştirmelerini sağlar.

Yeniliklerimizden Haberdar Olabilirsiniz