ELFIQ
Elfiq Networks günümüzün artan internet talepleri doğrultusunda yenilikçi link balancing, bulut bilişim ve bant genişliği yönetimi sayesinde network performansını ve iş sürekliliğini artırır. 

Kurumlar Elfiq Networks Link Balancer’larını kullanarak aynı anda birçok servis sağlayıcı hattı ile çalışabilir, MPLS bağlantılarını internet bağlantıları ile birleştirebilir, kesintisiz iletişim sağlayabilir, toplam bant genişliğinizi artırabilir ve akıllı bağlantı seçimi yapabilirler. Her ölçekteki ve sektördeki birçok yerli ve uluslararası şirket Elfiq Network’ün Link Balancer’larına ve gelişmiş network çözümlerine güveniyor.  

Tüm LBX modelleri çok çekirdekli bir performans sunmakta olup Elfiq Networks’ün Flex Multipath Routing teknolojisini destekleyecek şekilde tasarlanmış ve kesintisiz internet bağlantısı için gelişmiş Link Balancing özellikleri sağlamaktadır. Tüm modeller tek bir birimde, şube ve merkez lokasyonu bulunan şirketlerde veya dünya genelinde birçok farklı yerde ofisi bulunan uluslararası organizasyonlarda kullanılabilir.  

Yeniliklerimizden Haberdar Olabilirsiniz